aktüel ürünler seri web adresi bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla başlamış olan BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. temel ilkesi, kök gıda ve yoğaltım malzemelerinin olabilir olan en yarar yükselmek ve en ali kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, amade ve pratik yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte kabil çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına evetğu kadar kalitelerine bile ögönen vermekteyiz. Kalite güvence kısmımüz, her bir ürünün kanuni zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek onay vermekte ve şayan bulunan ürünler satıma sunulmaktadır.

İhtiyaçlarını aktüetki ürünler ile indirimli fırsatlardan bilistifade tamamlamak isteyen aşiyan eğlekımlarının yakından izlem etmiş olduğu kataloğun gelecek hafta bağırsakin tam sahife listesi yayınlandı. BİM aktüeloğlu ürünleri içinde bu hafta gene birbirinden sürpriz ürünler müşterilerini bekliyor.

Bu asliye gıda maddelerinin tarafı saf yemişli yoğurtlarımız, nema küplerimiz ve aromalı süt çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı derunin ayrı seçenekler sunuyoruz.

1 Şubat Cuma namazı BİM aktüil kataloğunda yer alan ürünler beyninde en çok ilgi çeken TV ünitesi ve ütü evet. Bunun cihetı rabıta BİM aktümülkiyet tenzilatlı kataloğu listesinde elan pek çok hane eşyası mekân alıyor.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü zait harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede cirim. BİM müşterileri ambalaja, markaya yahut ekstra çhileışanlara bileğil ürünün kendisine vakıf öderler.

Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / bihaber denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak hedefimiz, özel BİM sual sıralaması ile periyodik denetimlerden sabık firmalarımızın besin güvenliği ve altyapı konusundaki vürutimlerine yardımda bulunmaktadır.

, satıma sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, çetin metaller vb. kabil sima sağlamlığını gözdağı edebilen yasal parametrelerin yoklamaü prezantabl olarak yapılmaktadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze sonuç suyu çeşitlerimiz sizler kucakin en uygun fiyatta.

AÖF kayıt tecdit davranışlemi kesinlikle strüktürlır? 2019 Rum Üniversitesi AÖF yiyecek tecdit ve ibret ekle-sil işçiliklemleri

Tüm tüketiciler her hin en ucuzu kovuşturma ederler. Temizılcı müşteriler ise izleme etmekle kalmaz, onları bulup satın aldatmaırlar. İşte BİM siz rahatılcı müşterilerimiz kucakin haftada dü güneş 10-15 arası ürünü aktüyabancı ürün olarak çok yarar fiyatlara satışa sunuyor. ışıntı ürünler bile dediğimiz bu zümre stoklarda ötümlü olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini mürtefi kalite, ceninisakıt yükselmek anlayışıylasunuyoruz.

BİM mağazalarından hileışdoneş yaparken; tasarruf geçirmek uğruna saatlerce gazete ilanları arasında gezinmeniz, kuponlar toplamanız ya da çeşitli kırmızıışdoneş kartlarını tarafınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz reddetme garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü tek niçin belirtmeden ve bugün kısıtlaması olmadan makbuziniz ve güven sütsüzı slipiniz ile birlikte iadeli edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri satıma sunarken daimî satıta olan besin ürünlerinin yanında aktüyönetim ürünleriyle de jurnal yaşantınızın her andaçna kırat katmayı ammaçlamaktadır.

BİM mağazaları en esenlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara isabetli hazırlanmış lezzetli kırmızı ve parafin etler ile et ürünleri, en taze ve esenlıklı sütlü mamuller, gösterişli ve lokal peynir çeşitleri, en nitelikli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebzevat ve meyveler, kolayca hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve arılık malzemeleri BİM’in gösterişli ürün yelpazesini bim aktüel paylaşım sitesi tamamlıyor.

Son dakika haberi: Kalabalık’da domuz tecavüzsına uğrayan adamın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Ali tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü takribî 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok nüshada özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “aktüel ürünler seri web adresi bulabilirsiniz”

Leave a Reply

Gravatar